ilk forma Tanıtım

KENDİ BİSİKLET FORMANIZI TASARLAYIN !


Artık kendi bisiklet formanızı tasarlayabilir, sağlıklı ve kaliteli malzemeler ile gerçeğe dönüştürebilirsiniz !

Bu ay ki tanıtı yazımız çokça merak edilen “Özel Tasarım Bisiklet Formaları”.

Grup halinde yada bireysel olarak yaptırılan ve çoğu yerde gördüğümüz bu özel bisiklet formalarını sizin için araştırdık ve Formaiste.com ile merak edilenleri sizler için konuştuk ;)

Formaiste.com, asılında 1995 yılından itibaren tekstilin çeşitli kollarında faaliyet gösteren ve asıl adı Gelişim Tekstil olan bir firma. Özellikle 2005 yılından sonra sporcu giyimine ağırlık vererek  ve kurduğu web sitesi www.formaiste.com ile sporcu ürünlerini internet ortamından kolayça tüketicilere buluştutuyor.

Ben ilk olarak 2012 yılında aşağıdaki formayı tasarlayıp sipariş etmiştim ki bu formayı web sitemizde yada benim üzerimde çokça görmüşünüzdür :)

ilk forma

Forma tamda sipariş ettiğim gibi istediğim şekilde hızlıca elime ulaştı. Renkler gerçekten canlıydı.Hala da canlı.

Formada Kullanılan Malzeme Önemli

Sporcu giyiminde ”no cotton” diye bir slogan vardır, yani pamuklu ürünler çok konforlu olsalar da teri çok kolay emip ağırlaşırlar, dahası teri emdikleri için ısı kaybetmenize ve hasta olmanıza yol açarlar. İşte bu yüzden pamuklu ürünler sporcu giyiminde kesinlikle tercih edilmezler.

Sporcu giyiminde, giysi hava alabilen yapıda ve böylece kolayca teri vücuttan uzaklaştırabilir olmalıdır.

Formaiste.com,  “Polyester Cinsi Mikro İplik” kullanarak, son derece konforlu, yumuşak ve bir o kadar sağlıklı formalar üretebiliyor. Kolay esneyebillen ve eski yapısına kolayca dönebilen yapısı ile konfordan ödün vermiyor. Gözenekli yapısı ile hafiflik ve daha fazla nefes alabilme avantajı sağlıyor.

Ayrıca belirmet isterim ki, kumaşlarımızın tedariği  tamamen yerli üreticilerden yapılıyor. Kanserojen yada sağlığa zararlı herhangi bir madde yada boya kesinlikle içermiyorlar.

Baskıda ise dijital baskı olarak bilinen Süblimasyon teknolojisi kullanılıyor. Kumaş tamamen baskıyla kaplanıyor, o yüzden tersini çevirdiğinizde arka yüzü beyaz renktedir.

Kendiniz Tasarlayın

Sizlerde kendi formalarınızı ister formaiste.com üzerindeki taslakları kullanarak üzerlerine istediklerinizi yazdırabilir veya photoshop gibi programlar ile kendiniz yeniden bu taslakları düzenleyebilir yada uygun ölçülerde sıfırdan tasarlayabilirsiniz.

Tercihimiz: Formaiste.com

Ben 2012 yılında aldığım formdan oldukça memnun kaldım ve hala forma ilk günkü gibi. Hem memnuniyetimden hemde yukarıda saydığım tüm sebeplerden dolayı bisikletgunlugu.com yazar tayfası olarak bizler formaiste.com’u tercih ettik.

Yeniden tasarladığımız formalar ile bizleri yollarda kolayca tanıyabilirsiniz ;)

Yazarımız: Kerim EMİROĞLU – HATAY

12196207_840623932720518_7983312221573110317_n

Yazarımız: Mehmet Hanifi FİDAN -BALIKESİR

Formaiste2

 

Formaiste.com_akcay

Yazarımız: ve ben Umut TAŞ – İZMİR

yeniforma01

Dahası da var, diğer yazarlarımız için siteye göz atabilir yada sizde buradaki linki kullanarak yazarımız olabilirsiniz :)

Formanızı hemen tasarlamak için de buradan: http://www.formaiste.com/


Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir