boom_popup Video

UE (Ultimate Ears) Boom İle Müzik Keyfi!Bisikletgünlüğü.com olarak bundan sonra sizlere fırsat buldukça bazı ürünler tanıtmaya çalışacağız. İlk ürünümüz UE (Ultimate Ears) Boom.

boombox01

Bisiklet sürerken hepimiz zaman zaman müzik dinliyoruz. Müzik dinlemek için ya telefonun hoparlörünü yada kulaklık kullanıyoruz. Telefonun kendi sesi dış ses varlığında haliyle yetersiz kalıyor öte yandan kulaklık ise dış sesi keserek bizleri trafikte biraz tehlikeye sokuyor.

Ancak güçlü bir speaker olan bu ürün ile müziğimizi dışarı vererek dış sesi de aynı anda duyabiliriz. Dahası arkadaşlarımızla beraber sürüş yaparken artık arkadaş muhabbeti ile müzik arasında bir seçim yapmamız da gerekmiyor. Müziğimizi grup sürüşlerinde arkadaşlarımızla paylaşıp, eğlenceyi aktarabiliyoruz.

Ürünün başlıca özellikleri:

* Suya ve toza karşı dayanıklı

* 15 metreye kadar Bluetooth kablosuz kapsama alanı

* 15 saat süren yeniden şarj edilebilir pil ömrü. Ayrıca + ve – (ses açma/kapama) tuşlarına aynı anda basarak % kaç şarj kaldığını öğrenebilirsiniz)

* Aynı anda 2 cihazla bağlantı kurabilme seçeneği

* Yazılım üzerinden her zaman güncellenebilir – alarm fonksiyonu, ses özelleştirme ve aynı anda iki hoparlör eşleme (UE BOOM uygulaması ile İOS veya Android üzerinden akıllı telefonlara ve UltimateEars.com sitesinden laptop veya desktop’a yüklenebiliyor.)

* Double up – aynı telefona 2 ayrı UE Boom bağlanarak stereo kullanım özelliği

* Aynı UE Boom’a 8 adete kadar Bluetooth cihaz bağlanabilir – sırayla çalma

* Rahatça yanınızda taşıyabileceğiniz şık bir ürün olması.

* Renk seçeneklerinin çeşitliliği

* Bisiklette suluk kafesinde taşınabiliyor.

boombox03

boom_popup

boombox04

 

BONUS:

Telefonunuzu bisiklet üzerinde daha rahat ve aktif bir şekilde kullanabilmeniz için aşağıdaki gibi telefon boyutunuza uyan bir kadro çantası öneriyorum. Siz sormadan söyleyeyim, evet dokunmatiği hala algılıyor ;)

boomboxboonus

UE (Ultimate Ears) Boom hakkında daha detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz:

http://www.ultimateears.com/en-us/boom

Video İnceleme

https://www.youtube.com/watch?v=ep-_tqgqdcE&feature=youtu.be

 


Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir